Kurumsal

YENİDOĞUŞ İNŞAAT

Yeni Nesillere

Doğuştan İtibaren

Özgür Yaşam Alanlarını

Gümüş Tepside Sunuyoruz.

Kurucumuz ve Müdürümüz tarafından 1983 yılında hayal olan müteahhitlik sektörüne Rize'nin Fındıklı İlçesinde Bayındırlık Müdürlüğünden alınan İlkokulların Elektrik tesisatları ile başlayıp, 1984 yılında ise Devlet Hastanesi Mekanik ve Elektrik tesisatlarının yapım işlerini başarı ile tamamlayarak müteahhitlik sektörüne ilk adımı atmıştı.

Emekleme döneminde ise eğitimini tamamlayıp Türkiye de belli başarılara imza atmış firmalarda görevler alıp tecrübe ve deneyimler kazanılmış ,disiplinli şekilde arazi yönetimi ve şantiye şefliği gibi görevleri başarıyla tamamlayarak müteahhitlik sektöründe emin adımlarla ilerlemeye devam etmiştir.

Büyüme döneminde 1997 yılında Yenidoğuş İnşaat Firmasını kurmuş Uzmanlık alanı olan Altyapı İnşaatında İler bankası Disiplini ile Büyükşehir Belediyeleri ,Belde,İl,İlçe belediyelerinin alt yapı işlerini başarıyla tamamlamış bunun gururunu yaşamıştır.

Başarının sırrını sürekli istikrarlı bir şekilde çalışmanın ve çalışmadan başarı şansının bile olmayacağı düşünerek Karadenizliliğin verdiği gen yapısı ile inşaat sektöründe Bina İnşaatı, Yol Yapımı, Restorasyon, Çevre Düzenleme işleri gibi yıllar içerisinde büyük projelere imza atmaya devam etmekte, bunun yanında Tarım,Enerji ve Turizm alanlarında projeler düşünmektedir.

Memleketimizde istihdam yaratarak memleketim güçlü ve bariş içinde yaşanması için her zaman üretime ve eğitime destek vererek büyümeyi,sosyal alanlarda yatırım yaparak büyüme hedeflerine ulaşmayı düşünmektedir.

''Bizim En Büyük Sermayemiz Güven İnşa Etmektir.'' sloganı ile yolumuza devam edip büyük projelere teknik elemanlarımız ve kadromuzla imza atmayı düşünüyoruz.

Başarımızda emeği geçen ortaklarımız ,teknik personelimiz ,bütün çalışan işçilerimizle birlikte nice işlere; temel atma törenlerine ve başarıya imza atmak dileğiyle;